دستگاه تاتو بدن دو گان

پک کامل دستگاه تاتو بدن دو گان

تاتوی بدن هنری بسیار پر درآمد و پرطرفدار است. برای کاشت عالی و منظم رنگ زیر پوست باید دستگاه های قوی استفاده شود. دستگاه تاتو بدن دو گان همانطور که از نامش پیداست مخصوص تاتوی بدن است. این دستگاه قدرت بسیار بالایی برای لاین زنی و سایه زنی (شیدینگ) دارد. چون پوست بدن نسبت به پوست صورت ضخیم تر است. و بخاطر دارا بودن گان دوم نیازی به خرید روتاری برای سایه زنی نخواهید داشت. 

از طرفی یکی از دغدغه تازه کاران و کارآموزان تاتو بدن خرید تجهیزات و لوازم تاتو برای تمرین و شروع کار می باشد. و دغدغه های فراوانی در رابطه با هماهنگ بودن دستگاه با لوازم جانبی و کامل بودن تجهیزات مورد نیاز دارند. در این کیت کلیه وسایل و تجهیزات تاتوی بدن گردآوری شده است. در نتیجه شما تاتوآرتیست گرامی می توانید با خرید پک کامل کلیه تجهیرات مورد نظرتان را یک جا تهیه نمایید. 

 

دستگاه تاتو بدن دو گان

 

ملزومات دستگاه تاتو بدن دو گان: 

 

پکیج دستگاه تاتو دو گان شامل: ۶ رنگ اینتنز، سوزن، سرپلاک فلزی، سرپلاک پلاستیکی، پوست تمرینی، مام یا محلول الکتروم، کاغذ استنسیل، دو عدد گان و پدال می باشد.

دستگاه تاتو دو گان

توجه:

انواع سوزن و سرپلاک دستگاه تاتو بدن در فروشگاه تاتو طلایی موجود می باشد. انواع سوزن های مخصوص لاین زنی و شیدینگ جهت آشنایی شما در شکل زیر نمایش داده شده است. 

انواع سوزن های دستگاه گان

 

در شکل زیر نحوه قرارگیری چند نوع سر سوزن های ظریف سوزن های گان نمایش داده شده است. سوزن های RL و RS برای لاین زنی و پر کردن داخل کادرهای طرح های تاتو استفاده می شوند. سوزن های F برای پر کردن یکنواخت داخل کادرها استفاده می شوند. سوزن های M2 و M1 و RM برای شیدینگ و سایه زنی استفاده می شوند. 

شمای سوزن های دستگاه تاتو بدن گان

تنظیم ولتاژ دستگاه: 

یکی از مشکلاتی که کارآموزان حرفه تاتو بدن با آن مواجه هستند تنظیم ولتاژ ترانس است و نصب سوزن و گریپ است. که فیلم آموزشی این دو مورد را می توانید مشاهده کنید. 

 

شماره تماس جهت سفارش: 

۰۹۱۰۱۶۶۷۲۹۶ – ۰۹۳۸۹۰۸۱۸۶۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دو × = 18