چگونه تاتو را سایه بزنید- پارت ۱

سایه زنی تاتو

سایه زنی تاتو مناسب می تواند تاثیر زیادی روی کیفیت تاتو و خالکوبی داشته باشد. سایه زنی می تواند تکنیک مناسبی برای پوشش اشتباهات و یا سه بعدی کردن طرح باشد. سایه زنی به سال ها تجربه نیاز دارد و مهارتی نیست که دو روزه حاصل شود. بنابراین، اگر به دنبال یادگیری این تکنیک هستید، به مقاله آموزشی مناسب و کاملی دسترسی پیدا کرده اید! متدهای مختلفی برای سایه زنی وجود دارد. که در هر محتوای آموزشی یک یا چند متد ارائه می شود.

 

متد اول سایه زنی و شیدینگ تاتو:

 

مرحله اول سایه زنی تاتو

۱- با رنگ یا مداد تمرین کنید. سایه زنی تلاشی هنری است. سایه زنی برای تاتو و خالکوبی تفاوت خاصی با سایه زنی یک نقاشی ندارد.
– با فشار دست های مختلف تمرین کنید. فشار زیاد در مقابل فشار کم تاثیرات چشمگیری در سایه زنی دارد.
– همچنین با ضرب دست و تکان های مختلف تمرین کنید. تا برای کارهای هنری مختلف آماده شوید.
۲- برای احساس واقعی تاتو کردن از پوست شکم خوک استفاده کنید. این پوست شبیه پوست انسان است. و بهترین وسیله برای تمرین سایه زنی است. چون پوست های مصنوعی با پوست بدن متفاوت هستند. ولی تمرین روی پوست خوک حس تاتو زنی واقعی را به شما می دهد.

 

سایه زنی تاتو روی پوست خوک

 

۳- یک دستگاه تاتو و سایز مناسب سوزن را انتخاب کنید. سوزن های مختلف سایه زنی برای کارهای متفاوتی مناسبی هستند. به عنوان مثال، سوزن های سایه زنی بزرگ سایه ملایم تری نسبت به سوزن های کوچک تر ایجاد می کنند. همچنین مطمئن شوید که سوزن بیشتر از یک میلی متر بیرون است.

 

انتخاب سوزن مناسب برای سایه زنی تاتو

تنظیم عمق سوزن مناسب برای سایه زنی تاتو

 

۴- سرعت مناسب دستگاه را تنظیم کنید. سرعت کم باعث ایجاد سایه ملایم تر می شود. سرعت بالاتر سایه تیره تری ایجاد می کند.

۵- قسمتی که می خواهید روی آن کار کنید را آماده کنید. اگر مویی دارد آن را شیو کنید. با آب و صابون آن را بشویید. اضافه های مایع استنسیل و سایر مواد اضافی روی پوست را پاک کنید.

 

آماده کردن پوست برای سایه زنی تاتو

 

منبع: wikiHow

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 8 = چهل