آموزش ریموور تاتو برای پاک کردن تاتو، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

اموزش ریموور تاتو چیک

تاتو هنری زیباست و علاقمندان زیادی در سراسر جهان دارد. در یک تقسیم‌بندی کلی تاتو شامل؛ تاتو بدن و تاتو صورت است. تاتو صورت به دو بخش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو (فیبروز) دسته‌بندی می‌شود. در مواردی بنا به دلایل مختلف نیاز به پاک کردن تاتو داریم. یکی از راهها بویژه برای پاک کردن میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ، استفاده از مواد ریموور اورگانیک است. در این مقاله، آموزش ریموور تاتو با مواد اورگانیک چیک، به طور مفصل و به شکل متن و ویدئو به شما عزیزان ارائه می‌گردد.

امید که با این آموزش و فوت‌های کوزه‌گری ذکر شده، براحتی و بدون نیاز به شرکت در کلاس‌های آموزشی و صرف هزینه‌های گزاف، بتوانید با حرفه پردرآمد ریموو تاتو به کسب و کارتان رونق دوچندان دهید 🙂

مکانیسم پاک کردن تاتو با مواد ریموور چیک چگونه است

همه‌ی ما می‌دانیم که در تاتو، رنگ زیر پوست کاشت می‌شود. بنابراین، برای پاک کردن آن باید حتما موادی با سوزن و دستگاه تاتو زیر پوست تزریق شود و با انجام فعل و انفعالات مشخصی باعث خروج رنگ از زیر پوست شود.

حتماً متوجه منظورم شده‌اید و بخوبی درک کردید که تبلیغات کذبی همچون؛ پاک کردن تاتو با روش خانگی، پاک کردن تاتو با کرم اسکراب، پاک کردن تاتو با روش‌های سنتی و… هیچ پایه و اساسی ندارند و عملاً تأثیری بر پیگمنت (رنگدانه تاتو) زیر پوست ندارند.

آنچه که هنگام پاک کردن تاتو با مواد ریموور اتفاق می‌افتد (ریموورهای ایمن و اورگانیک) از این قرار است؛

ریموور تاتو چیک ماده‌ای اورگانیک است و با نفوذ به زیر پوست (همراه با سوزن تاتو)، هنگام برخورد به رنگدانه‌ها آنها را خرد کرده و به ذرات بسیار ریزی تبدیل می‌کند. خرد و شکسته شدن رنگدانه‌ها با شکسته شدن پیوندهای درون مولکولی آنها توسط مولکولهای ریموور صورت می‌گیرد.

سپس، این ذرات خرد شده براحتی همراه خونابه و مایعات میان بافتی از زیر پوست بیرون کشیده می‌شوند. بدین ترتیب رنگ‌های محبوس زیر پوست خارج شده و تاتو پاک می‌شود.

اما مسئله تنها به این نقطه ختم نمی‌شود بلکه، با راهکارهایی که در فیلم آموزشی عنوان کرده‌ایم به خروج هرچه بیشتر و ایمن‌تر رنگ کمک می‌کنیم.

دلایل محبوبیت ریموور تاتو چیک

هنگامی که صحبت از پاک کردن تاتو با مواد ریموور می‌شود، ممکن است بلافاصله تصور گود شدن پوست و یا ایجاد گوشت اضافه (کلوئید) در ذهنتان تداعی شود! اما، ریموور تاتو چیک، اورگانیک و گیاهی، ایمن و بدون هیچگونه عوارض جانبی است. ایمنی بالای آن در حدی است که حتی خط چشم را نیز بخوبی و بدون ترس و نگرانی از آسیب به بینایی پاک می‌کند!!!

برای خرید ریموور تاتو چیک اینجا کلیک کنید.

فیلم آموزش ریموور تاتو با مواد چیک

در این ویدئوها تمامی مراحل کار، مراقبت بعد از ریموور و… برای پوست‌هاس حساس و نازک بخوبی توضیح داده شده است. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر، می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید 🙂

روش کار برای پوست‌های نرمال بدین ترتیب است؛

تنها اگر پوست معمولی و نرمال باشد، می‌توانید با سوزن سه سرگرد (پاور) و به حالت لوپ لوپ با زاوایه ۹۰ درجه، عمق سوزن ۱ تا ۵/۱ و بدون فشار دست کار کنید. در این حالت خروج رنگ بسیار بیشتر است و تعداد جلسات کمتری نیز برای ریموو کامل نیاز دارد.

سوزن را داخل مواد ریموور بزنید و یک دور به حالت بذار برداری (دات ورک) روی موضع موردنظر با زاویه ۹۰ درجه بزنید. در مراحل بعدی به حالت لوپ لوپ، با زاویه ۹۰ درجه و بدون اعمال فشار دست کار کنید. تکرار حرکت لوپ لوپ را بیش از سه دور انجام ندهید.

ریموور باقیمانده داخل تشتک را به مدت ۵ دقیقه روی موضع موردنظر بگذارید. سپس پاک کنید. به مدت ۱۵ دقیقه با عسل طبیعی آن را بپوشانید و پاک کنید. این ریموور هم به تنهایی و هم در ترکیب با رنگ کامو قابل استفاده است.  

راه تشخیص پوست نرمال و پوست حساس؛

مقداری از ریموور را با میکروبراش پشت بازو یا پشت ساق پا بزنید. بعد از ۵ دقیقه اگر دانه‌های ریز قرمز ایجاد شد نشانه این است که پوست حساس و نازک است و باید با سوزن فلت و به طور سطحی کار کنید. در غیر اینصورت، پوست نرمال و عادی است و باید با سوزن سه سرگرد (پاور) ریموو کنید.

فوت کوزه گری

می‌توانید برای پوشش قرمزی احتمالی بعد از ریموور، در جلسه اول و یا جلسه ترمیم یک قطره رنگ کامو با آن ترکیب کنید. به این طریق که در دور آخر، به ازای هر ۵ قطره ریموور، نیم قطره رنگ کامو مثل سویس اسکین یا میشل لایت اسکین یا رنگهای کاموفلاژ پیور را متناسب با رنگ پوست مشتری به آن بیفزایید. بخوبی ترکیب کنید و ریموو کردن را انجام دهید. این تکنیک برای هر دو نوع پوست نرمال و حساس کاربردی است.

نکته خیلی مهم:

اهمیت زیادی دارد که دستگاه با زاویه ۹۰ درجه و عمود روی پوست قرار گیرد. در غیر اینصورت، سوزن در عمق مناسب نفوذ نخواهد کرد.

قسمت اول :

قسمت دوم :

قسمت سوم :

قسمت چهارم :

قسمت پنجم :

قسمت ششم :

قسمت هفتم :

 

مراقبت بعد از ریموور

مشتری باید سه روز اول، روزی ۱۵ تا ۲۰ مرتبه با پنبه آغشته به مخلوط آب و الکل (۵ نسبت آب و ۱ نسبت الکل) روی محل ریموور شده بزند. ۳ روز اول به هیچ عنوان چرب نشود. مشتری به هیچ عنوان با ناخن زخم را خراش ندهد و یا نکند. در این سه روز حمام، استخر و هرگونه شستشو ممنوع است. روز چهارم که زخم خشک شد، دوش بگیرد. سپس تا ده روز ترمیم کننده های قوی مثل سینره، میموزا، مدیلن، فیبرینولیزین و… استفاده کند.

در مورد تاتوهای عمیق و در صورت نیاز به تکرار، جلسات بعدی ۳ هفته بعد تکرار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 3 = هشت

برو به واتس آپ
1
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم ؟