پماد بی حسی عقرب

 پماد بی حسی عقرب با دارا بودن ۴۷% مواد بی حسی جزء پمادهای بسیار قوی مخصوص قبل از کار تاتو، لیزر، پلکسر، پلاسما تراپی، پرسینگ و… است. به طوریکه به مدت دو ساعت موضع را بی حس می نماید. هیچگونه آسیبی به چشم، ابرو و لب نمی رساند. به علاوه، خاصیت رنگ بری و یا تغییر تناژ رنگ را ندارد. آلرژی زا نیست.

این پماد ساخت کشور چین است. بهترین تولید کننده بی حسی در جهان کشور چین است. این پماد حتی از بی حسی TKTX نیز قوی تر می باشد. 

پماد بی حسی عقرب

دلیل اهمیت استفاده از پماد بی حسی عقرب

بیشترین رشته های عصبی بدن در ناحیه صورت متمرکز شده اند. عمده ترین مشکلی که مشتری و تاتو آرتیست را آزار می دهد درد موضع موردنظر است. لذا به تاتو آرتیست های عزیز پیشنهاد می کنیم برای حفظ آرامش روانی خود و مشتری حتما بهترین پمادهای بی حسی را انتخاب نمایند. در نتیجه، با آرامش فکری، بهترین تکنیک های خود را اجرا کنند و رضایت مشتری را جلب نمایند.

آستانه درد افراد مختلف متفاوت است و ممکن است حین کار حتی مشتری بخاطر شدت درد بالا از ادامه کار انصراف دهد. نتیجه آن بازخورد بسیار نامطلوب برای تاتو آرتیست است، هم به لحاظ پولی و مالی و هم به لحاظ تاثیر روانی بر سایر مشتری ها. بهترین پیشنهاد ما به شما استفاده از بی حسی عقرب برای قبل از کار  است.

نکته بسیار مهم: 

فرق بسیار ویژه این پماد بی حسی علاوه بر قدرت بی حس کنندگی فوق العاده اش این است که، برخلاف سایر پمادهای بی حسی رایج میان تاتو آرتیست ها (مثل پماد بی حسی زایلاپی)، اثر سفت کنندگی روی پوست ندارد. در نتیجه، رنگ پذیری پوست به هیچ عنوان کم نمی شود. در مورد پماد بی حسی زایلاپی، پوست سفید و سفت می شود و پوست در مقابل رنگ پذیری مقاوم می شود.

نحوه ی استفاده از پماد بی حسی تاتو عقرب

نحوه ی استفاده از این بی حسی بسیار راحت است. ابتدا پوست مشتری را با پنبه خیس مرطوب کنید. بعد مقداری از بی حسی را روی پوست بمالید و با سلفون کاور کنید. ۲۰ الی ۳۰ دقیقه زمان بدهید.

توجه: 

پماد عقرب مخصوص بی حسی قبل از کار تاتو است. به هیچ عنوان از این پماد و هیچ پماد بی حسی دیگری حین کار استفاده نکنید، چون بشدت خاصیت رنگ بری دارند.

این نکته را قبلاً در مقاله ی سوالات متداول درباره ی رنگ تاتو تذکر داده ایم. برای بی حسی حین کار می تونید از بی حسی های یخی جیلانگ و بی ال و … استفاده کنید.

یک اشتباه رایج میان تاتوکاران این است که اول پوست را خراش می دهند و بعد پماد بی حسی می گذارند. این کار کاملاً اشتباه است!

برای خرید آنلاین پماد عقرب اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− یک = 2

برو به واتس آپ
1
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم ؟