پماد بی حسی عقرب

 پماد بی حسی عقرب با دارا بودن ۴۷% مواد بی حسی جزء پمادهای بسیار قوی مخصوص قبل از کار تاتو است. به طوریکه به مدت دو ساعت موضع را بی حس می نماید. هیچگونه آسیبی به چشم، ابرو و لب نمی رساند. به علاوه، خاصیت رنگ بری و یا تغییر تناژ رنگ را ندارد. آلرژی زا نیست. این پماد ساخت کشور چین است. یادآور می شوم که بهترین تولید کننده بی حسی در جهان کشور چین است. این پماد حتی از بی حسی TKTX نیز قوی تر می باشد. 

 

دلیل اهمیت استفاده از پماد بی حسی عقرب: 

بیشترین رشته های عصبی بدن در ناحیه صورت متمرکز شده اند. عمده ترین مشکلی که مشتری و تاتو آرتیست را آزار می دهد درد موضع موردنظر می باشد. لذا به تاتو آرتیست های عزیز پیشنهاد می کنیم برای حفظ آرامش روانی خود و مشتری حتما بهترین پمادهای بی حسی را انتخاب نمایند. در نتیجه، با آرامش فکری، بهترین تکنیک های خود را اجرا کنن. و رضایت مشتری را جلب نمایند. چون آستانه درد افراد مختلف متفاوته. و ممکنه حین کار حتی مشتری بخاطر شدت درد بالا از ادامه کار انصراف بده. نتیجه آن بازخورد بسیار نامطلوب برای تاتو آرتیست هست. هم به لحاظ پولی و مالی و هم به لحاظ تاثیر روانی بر سایر مشتری ها. بهترین پیشنهاد ما به شما استفاده از پماد بی حسی عقرب برای قبل از کاره. 

 

نکته بسیار مهم: 

فرق بسیار ویژه این پماد بی حسی علاوه بر قدرت بی حس کنندگی فوق العاده اش اینه که برخلاف سایر پمادهای بی حسی رایج میان تاتو آرتیست ها (مثل پماد بی حسی زایلاپی)، اثر سفت کنندگی روی پوست نداره. در نتیجه رنگ پذیری پوست به هیچ عنوان کم نمی شه. اما در مورد پماد بی حسی زایلاپی، پوست سفید و سفت می شه. در نتیجه رنگ پذیریش کم می شه. توجه به این نکته تاثیر بسیار زیادی روی نتیجه کارتون داره. 

 

نحوه ی استفاده از پماد بی حسی عقرب: 

نحوه ی استفاده از این بی حسی خیلی راحته. ابتدا یه مقدار پوست مشتری رو با پنبه خیس مرطوب کنید. بعد یه مقدار از بی حسی روی پوست بمالید. در نهایت با سلفون کاور کنید. ۲۰ الی ۳۰ دقیقه زمان بدین و بعد پاکش کنید و کارتون رو شروع کنین. 

 

توجه: 

پماد بی حسی عقرب مخصوص بی حسی قبل از کار تاتو هست. به هیچ عنوان از این پماد و هیچ پماد بی حسی دیگه ای حین کار استفاده نکنید. چون بشدت خاصیت رنگ بری دارن. این نکته رو قبلاً در مقاله ی سوالات متداول درباره ی رنگ تاتو تذکر دادیم. برای بی حسی حین کار می تونید از بی حسی های یخی جیلانگ و بی ال و … استفاده کنید. یه اشتباه دیگه ای که بین برخی از تاتو آرتیست ها رایجه اینه که اول پوست با دستگاه خراش میندازن و بعد بی حسی میذارن. این کار کاملاً اشتباهه!

 

 

شماره تماس جهت سفارش:   ۰۹۱۰۱۶۶۷۲۹۶ -۰۹۳۸۹۰۸۱۸۶۵

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 − = هیچ