تکنیک پلاسما پن

تکنیک پلاسما پن و جوانسازی پوست

تکنیک پلاسما پن یکی از بهترین، شیک ترین، غیر تهاجمی ترین و ملایم ترین تکنیک های زیبایی در جهان است. لیفتینگ پوست، سفت و جوانسازی پوست و زیبایی پوست بدون نیاز به جراحی های سنگین و پر هزینه از ویژگی های این تکنیک می باشد.

درمان با دستگاه پلاسما پن، در سراسر جهان به افزایش زیبایی و جوانسازی پوست و صاف کردن آن کمک بسیاری کرده است. درمان با این روش تقریبا خیلی فوری است. و اجرای تکنیک نیز زمان کوتاهی طول می کشد.

 

موارد درمان با پلاسما پن:

  • از بین بردن چروک ها
  • رفع پف و افتادگی پلک ها (بلفاروپلاستی)
  • جوانسازی پوست
  • روشن تر شدن رنگ پوست
  • رفع شلی و افتادگی پوست (لیفتینگ)
  • رفع لکه های پوستی

 

تکنیک پلاسما پن و بلفاروپلاستی برای چشم

 

با افزایش سن لایه های پوست نازک تر می شوند. چون کلاژن و الاستین که به پوست خاصیت ارتجاعی می دهند تولیدشان کمتر و کمتر می شود. و نتیجه آن نیز بروز چین و چروک و افتادگی و شلی پوست است. و اجرای تکنیک های جوانسازی لازم است.

 

نحوه عملکرد دستگاه پلاسما پن:

دستگاه پلاسما پن، انرژی الکتریکی را به انرژی الکترواستاتیکی تبدیل می کند. و این انرژی هوشمندانه توسط پالس به پروب منتقل می شود. در حدود فاصله ی یک میلی متری از پوست، اکسیژن و نیتروژن با هم مخلوط می شوند. و انرژی الکترواستاتیکی پلاسمایی را تولید می کنند. که روی اپیدرم پوست تخلیه می شود.

این کار باعث انقباض سریع پوست می شود. و همین کار تولید کلاژن را تحریک می کند. و لایه های کربنی (پوست های نقطه ای سوخته ای) ایجاد می شود. که بعد از چند روز می ریزد. و پوستی جوان و سالم بجای آن ساخته می شود. هیچ گاه این نقاط را پاک نکنید. و اجازه دهید بعد از چند روز خودبخود ریزش کنند.

همچنین توجه کنید که در تکنیک هایی مثل پلاسماتراپی و میکرونیدلینگ فرایند کلاژن سازی حدود چندین ماه طول می کشد. و بعد از این زمان است که تکنیک بخوبی خود را نشان می دهد. و کلاژن نوع ۳ به کلاژن نوع ۱ سخت تر و متراکم تر تبدیل می شود.

این تکنیک همچنین تشکیل رگ های خونی جدید و فاکتورهای رشد را تحریک می کند. ماکروفاژهای M2 نیز تولید می شوند. که میکروب ها، مواد خارجی و … را هضم می کنند. و در نتیجه امکان عفونت و … به حداقل می رسد.

 

قسمت های مختلف صورت برای اجرای تکنیک پلاسما پن:

در شکل زیر جهت اجرای خطوط نقطه گذاری نمایش داده شده است. هیچ گاه برای رفع چین و چروک و لیفتینگ صورت در خلاف جهت نقطه گذاری نکیند.

 

جهت نقطه گذاری در تکنیک پلاسما پن

 

با توجه به تصاویر زیر براحتی می توانید مشکلات نقاط مختلف صورت را رفع کنید.

 

نقطه گذاری با تکنیک پلاسما پن برای پیشانی و دور چشم ها

 

نقطه گذاری اطراف بینی، خط لبخند و گونه ها در تکنیک پلاسما پن

 

نقطه گذاری دور لب و دهان در تکنیک پلاسما پن

 

نقطه گذاری برای لیفت چهار طرف صورت در تکنیک پلاسما پن

 

منبع: plasma

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 − شش =