دانلود ۹ طرح تاتو جغد شگفت انگیز و پرطرفدار

طرح تاتو جغد شگفت انگیز

یکی از برترین موجودات طبیعت، جغد است. طیف گسترده‌ای از این پرندگانِ شبانه تقریباً در تمام مناطق جهان یافت می‌شود و از جوندگان، پستانداران کوچک، حشرات و بعضی اوقات ماهی‌ها تغذیه  می‌کنند، در حالی که براحتی با سکوت، خفا و استتار مخفی می‌شوند. طبیعتاً بوف‌ها اغلب به عنوان کنترل‌کننده جوندگان در مزارع شناخته شده‌اند. طرح تاتو جغد به دلیل اهمیت فرهنگی-تاریخی در سراسر جهان به عنوان یک طرح قدرتمند در حرفه تاتو  گسترش یافته است.

دلیل جذبه‌ی طرح تاتو جغد چیست؟

جغد محبوب‌ترین پرنده بعد از عقاب و پرستو است. نماد قدرت و خرد است. تاتوهای جغد به دلیل دارا بودن بال‌های باشکوه، طرح پرهای مشخص و واضح، چنگال‌های تیز و ظاهراً بی‌نظیر، زیبایی‌های هنری بسیار خاص و منحصربفردی دارند.

در اساطیر عربی، جغد نماد شومی است! در حالی که، در فرهنگ غربی جغد را به الهه یونانی آتنا، که خدای حکمت و خرد و دانش بود، مرتبط می‌دانند.

در قاره آمریکای قدیمی، در زمان قبایل سرخپوست آزتک و مایان، جغد به عنوان نمادی از شر شناخته شده بود و به نوعی پیام‌رسان مرگ یا یک عذاب بد تلقی می‌شد. این دیدگاه‌های بسیار متفاوت، باعث شده که طرح‌های تاتو جغد به طور گسترده‌ای در سراسر جهان پرطرفدار شود.

در عکس زیر  یک نمونه تاتو  سیاه و خاکستری بوف (جغد) توسط الکسیس واتته را مشاهده می‌کنید.

تاتو جغد آلکسیس

تاتو جغد بیشتر در کدام قسمت از بدن اجرا می‌شود؟

تاتوهای جغد معمولاً روی قسمت‌هایی از بدن که بیشترین سطح را دارد مانند پشت یا سینه، اجرا می‌شود. دلیل انتخاب طرح‌های بزرگ برای نمایش واضحِ خصوصیات ظاهری و عرفانی آن است.

طرح تاتو جغد روی سینه

طرح تاتوی جغد روی پشت

تاتو بال پرندگان یکی از متداول‌ترین و پرجذبه‌ترین طرح‌ها در حرفه تاتو است، اما اتصال این بال‌ها به یک جغد زیبا باعث ایجاد یک تاتو جالب‌تر، پویاتر و چشمگیرتر می‌شود.

به رغم تلاش‌های سازمان‌های حفاظت محیط زیست، جمعیت جغدها به دلیل شکار شدن و گسترش سریع تمدن انسانی، در حال کاهش است. تاتو طرح جغد (یادبودی سنتی از جغد) احساس همبستگی و ادای احترام با یک گونه در معرض خطر است.

۹ طرح تاتو زیبای جغد

در ادامه ۹ طرح زیبای تاتو جغد را در اختیار شما عزیزان گذاشته‌ایم. می توانید آن‌ها را دانلود و در هر سایز تاتو دلخواه پرینت کنید. با استفاده از ژل الکتروم و کاغذ استنسیل براحتی طرح را روی بدن منتقل کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از اسپری تاتو موقت در مجالس و میمهانی‌ها، با این طرح‌های جذاب احساس زیبایی بیشتری کنید!

منکه عاشق این طرح‌های خاص و شگفت‌انگیز شدم، شما چطور؟!! 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + هفت =

برو به واتس آپ
1
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم ؟