دستگاه درماپن مدل التیما W7

دستگاه درماپن مدل التیما W7 شبیه قلم های میکروپیگمنتیشن است. و برای عمل میکرونیدلینگ (جوانسازی پوست) بکار می رود. این مدل جدیدترین دستگاه مخصوص میکرونیدلینگ است. ساخت کشور کره جنوبی می باشد. نمونه مشابه این دستگاه، دکتر پن می باشد. دستگاه دکتر پن ساخت کشور چین است. 

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ (Percutaneous Collagen Induction Therapy) به درمان تحریک کلاژن سازی یا PCI نیز معروف است. در واقع نوعی روش تحریک مکانیکال جهت ترمیم آسیب های ساختاری پوست است. منجر به بازسازی بافت آسیب دیده و تغییر یافته می گردد. هدف این درمان، بهبود ظاهر و عملکرد پوست می‌باشد. طی فرایند میکرونیدلینگ با استفاده از دستگاه درماپن و سوزن های بسیار ریز، میلیون ها میکروکانال در اپیدرم و درم ایجاد می‌گردد.

وارد کردن سوزن ها به داخل پوست، باعث افزایش انتشار فاکتورهای رشد از فیبروبلاست ها و پلاکت های خونی می گردد. این کار باعث بهبود عملکرد فاکتورهای رشد alpha و Beta می‌گردد. این فرایند منجر به افزایش تولید کلاژن و الاستین توسط فیبروبلاست ها می شود. کراتینوسیت ها نیز به محل نیدلینگ در اپیدرم منتقل می شوند. سپس در آنجا تکثیر می شوند. و در نتیجه باعث افزایش ضخامت اپیدرم می گردند.

در این روش، نفوذ سوزن به داخل پوست می بایست به حدی باشد که خونریزی های ظریف داخل پوستی ایجاد گردد (pin point bleeding). در میکرونیدلینگ، اپیدرم سوراخ می شود اما تخریب نمی شود. بنابراین، اپی تلیال در مدت زمان کوتاهی بازسازی شده و در نتیجه دوران نقاهت پس از درمان بسیار کوتاه خواهد بود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی میکرونیدلینگ می توانید مقاله ی ترجمه شده ی “مروری بر میکرونیدلینگ و راهکارهای عملی” را از منوی مقالات مطالعه نمایید.

 

در عکس زیر نمونه ای اجرای تکنیک میکرونیدلینگ توسط بازیگران مشهور را مشاهده می کنید! 🙂 

 

کارتریج های دستگاه درماپن مدل التیما W7:

کارتریج های دستگاه درماپن کاملاً استریل و بسته بندی شده می باشند. شامل یک صفحه گرد هستند که تعدادی سوزن در ابعاد میکرو بر روی آن تعبیه شده است. این کارتریج ها با حرکت رفت و برگشتی، دورانی، ضربدری و … روی پوست کشیده می شوند . و باعث ایجاد منافذ بسیار ریزی روی پوست می شوند. در نتیجه با تحریک کلاژن سازی باعث ترمیم ساختار و عملکرد پوست آسیب دیده و تغییر شکل یافته می گردند.

در این روش، بعد از ایجاد منافذ بسیار ظریف در حد میکرو روی پوست، از نانوکوکتل استفاده می شود. این نانوکوکتل ها مورد تایید وزارت بهداشت می باشند. و دارای لیبل بهداشتی هستند. هر کدام از این کوکتل ها مخصوص رفع یکی از عیوب پوستی می باشند. مثلا؛ هیالورونیک اسید مخصوص جوانسازی و لیفت پوست می باشد و … . 

 

فیلم آموزشی نحوه بازسازی پوست و کلاژن سازی توسط تکنیک میکرونیدلینگ با استفاده از دستگاه درماپن: 

 

شماره تماس جهت سفارش: ۰۹۱۰۱۶۶۷۲۹۶ – ۰۹۳۸۹۰۸۱۸۶۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار + = 9