سوزن و سر پلاک گان

چارت انواع سوزن و سر پلاک گان

سوزن و سر پلاک گان مخصوص تاتوی بدن و دستگاه گان و روتاری است. لاین زنی، پر کردن فواصل زیاد در تاتو، سایه کاری و فید کردن رنگ روی پوست از جمله کاربردهای این سوزن ها است.

 

انواع سوزن های گان:

  • گرد
  • فلت
  • استاک
  • مگنوم

 

چارت انواع سوزن و سر پلاک گان

 

کابرد انواع سوزن و سر پلاک گان:

سوزن و سر پلاک گان معمولا با یکسری اعداد و حروف دسته بندی می شوند. حروفی که برای سوزن ها به کار می رود، نشان دهنده کارایی خاص آن سوزن است و عددها نیز بیانگر تعداد سوزن های آن می باشد. هر سوزنی سر پلاک مخصوص به خودش را دارد. که از جنس پلاستیک است. این سوزن ها روی دستگاه تاتو بدن گان و روتاری نصب می شوند. به ترتیب با کاربرد آن ها آشنا می شوید.

 

نحوه چیدمان سوزن های تاتو در انواع سوزن و سر پلاک های گان

۱- سوزن گان F:

سوزن های Flat Shader سوزن های مخصوص سایه زنی و به حالت فلت و تخت هستند. در این مدل، سوزن ها با فاصله کم در یک امتداد در کنار هم قرار گرفته اند. کاربرد این سوزن ها در سایه زنی و پخش کردن طرح تاتو است.

 

سوزن و سر پلاک گان - مدل فلت

 

۲- سوزن گان RS:

نام کامل این سوزن Round Shader می باشد که به معنی سایه زن گرد می باشد. و برای سایه زنی در تاتو کاربرد دارد. سر سوزن ها از هم فاصله دارد. و سطح زیادی از پوست را پوشش می دهد. به همین دلیل برای کامل کردن قسمت های خالی طرح مناسب است.

سوزن و سر پلاک گان - مدل RS

 

۳- سوزن گان RL:

نام کامل این سوزن Round Liner می باشد که به معنی خط زن گرد می باشد. سر سوزن ها در این نوع به هم نزدیکتر هستند. به همین دلیل برای ایجاد خط در تاتو استفاده می شوند. سوزن تاتو گان RL برای اجرای طرح تاتو استفاده می شود.

سوزن و سر پلاک گان - مدل RL

 

۴- سوزن مگنوم M1:

ساختار سوزن تاتو گان M1 شبیه به سوزن های فلت است. با این تفاوت که دارای دو ردیف سوزن می باشند. برای پر کردن فواصل زیاد، سایه کاری و فید رنگ در نواحی کوچک تر پوست کاربرد دارند.

سوزن و سر پلاک گان - مدل M1

 

۵- سوزن مگنوم M2:

ساختار این سوزن نیز همانند سوزن M1 است. تفاوت این سوزن با M1 در این است که فاصله بین سوزن ها در M2 بسیار کمتر است. کاربرد این سوزن بیشتر برای پر کردن فواصل زیاد، سایه کاری متراکم تر و فید کردن رنگ در نواحی بزرگ تر پوست می باشد.

سوزن و سر پلاک گان - مدل M2

 

 

شماره تماس جهت سفارش:

۰۹۱۰۱۶۶۷۲۹۶ – ۰۹۳۸۹۰۸۱۸۶۵

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش − = 3