اجرای حرفه ای و تضمینی میکروپیگمنتیشن و تاتو در تهران با قیمت استثنایی همراه با اعطای کد تخفیف ویژه، توسط مدرس و تاتو آرتیست برتر، استاد ایرانشاهی. 

 

اگه زیبایی صورت و بدنتون و در عین حال قیمت کار براتون مهمه با ما همراه باشید! 

 

استاد سلمه ایرانشاهی تاتو آرتیست و مدرس آموزش میکروپیگمنتیشن و تاتو در تهران (کلیه سبک ها) هستند. استاد ایرانشاهی متولد سال ۶۳ و کارشناسی ارشد در رشته آلودگی های محیط زیست دارند. ایشان دارای گواهی نامه گذراندن دوره آرایش دائم از سازمان فنی و حرفه ای و همچنین چندین دوره ی حرفه ای تاتو بدن و تکنیک فیبروز می باشند و ۵ سال سابقه ی درخشان و حرفه ای در زمینه ی اجرا و آموزش تاتو بدن، میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ (فیبروز) و میکرونیدلینگ (جوانسازی پوست) دارند.

استاد ایرانشاهی فعال در موسسه خیریه ی مهر گیتی جهت مدرسه سازی برای کودکان محروم سیستان و بلوچستان هستن. و وجدان کاری بی نظیر ایشون از ویژگی های ممتاز شخصیتی شون هست. 

کلیه سبک های تاتو بدن، تاتو صورت و آرایش دائم توسط ایشان با قیمت استثنایی انجام می شود. کلیه ی رنگ ها و مواد بی حسی مصرفی کاملاً اورجینال و دارای تاییدیه وزارت بهداشت می باشند. اجرای تاتو در محیطی کاملاً بهداشتی انجام می شود. سوزن ها و ظروف مورد استفاده استریل و یکبار مصرف هستند. 

انجام کلیه تاتوها با مشاوره قبلی و بعد از پر کردن برگه رضایت نامه تاتو توسط مشتری انجام می شود. پس این فرصت استثنایی رو از دست ندید!!! 

 

 

توجه:

جهت اطلاع از قیمت ها، دریافت کد تخفیف ویژه و معرفی به استاد ایرانشاهی جهت اجرای انواع سبک های تاتو به شماره ۰۹۱۰۱۶۶۷۲۹۶ و یا ۰۹۳۸۹۰۸۱۸۶۵ پیام دهید. با در دست داشتن این پیامک حاوی کد تخفیف از خدمات سالن استاد ایرانشاهی با تخفیف ویژه برخوردار خواهید شد. 

 

 

آلبوم نمونه کارهای اجرای تاتو بدن و صورت استاد ایرانشاهی: