دستگاه تاتو تبلت دار شارمنت

دستگاه تاتو و میکروپیگمنتیشن تبلت دار شارمنت

دستگاه تاتو تبلت دار شارمنت جزء یکی از دستگاه های ایمن برای تاتو و میکروپیگمنتیشن صورت است. این دستگاه محصول کشور کره می باشد. نوع مونتاژ شده چینی آن نیز در بازار موجود می باشد. بخاطر داشتن تبلت، سرعت و عمق سوزن بهینه ای برای تاتو های مختلف صورت فراهم می کند.

مشخصات دستگاه: 

دستگاه تاتو شارمنت سبک و کم حجم است. براحتی قابل حمل می باشد. کارتریج این دستگاه پیچی است. و لرزش و صدای کمی دارد. کاشت رنگدانه مرتب و فوق العاده ای دارد. قابلیت استفاده برای میکرونیدلینگ و جوانسازی پوست را نیز دارا می باشد. بخصوص که سرعت های مختلف مخصوص ابرو، چشم و لب براحتی با تبلت کنترل می شود. عمق سوزن روی هندپیس تنظیم می شود. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم دستگاه های پیچی ظرافت کار بالاتری دارند. و برای تاتو و میکروپیگمنتیشن های ظریف مثل خط چشم یا هاشور سه بعدی بسیار عالی هستند. علت ایمن بودن دستگاه بخاطر استفاده از کارتریج های ممبران دار می باشد. این کارتریج ها از ورود رنگ و خونابه به داخل دستگاه و آلوده شدن آن جلوگیری می کند. در نتیجه احتمال انتقال بیماری های واگیر از طریق دستگاه به صفر می رسد. 

موارد کاربرد: 

دستگاه شارمنت برای؛

  • سایه ابرو
  • قاب ابرو
  • هاشورهای سه بعدی
  • تاتو خط لب و رژ لب
  • خط چشم
  • طرح های ظریف و ریز بدن
  • تکنیک میکرونیدلینگ و جوان سازی پوست

کاربرد دارد. 

موارد کاربرد دستگاه میکروپیگمنتیشن تبلت دار شارمنت

کارتریج و آداپتور دستگاه تاتو تبلت دار شارمنت

نکته: 

دستگاه های شارمنت تولید سال ۲۰۱۷ کره ای هم به رنگ آبی و با جعبه آبی تولید شدند. و هم به رنگ هلویی. همانطور که در شکل زیر می بینید. 

دستگاه تاتو تبلت دار شارمنت تولید سال 2017

نحوه ی کار با دستگاه شارمنت: 

ابتدا کابل های رابط هندپیس (قلم) و تبلت را تنظیم کنید. کارتریج را روی هندپیس ببندید. آداپتور را به برق بزنید. دکمه ON/OFF را فشار دهید. کار مورد نظرتان را انتخاب کنید. یعنی دکمه مخصوص میکروپیگمنتیشن ابرو یا خط چشم یا لب. هر مورد انتخابی روی نمایشگر نمایش داده می شود. با استفاده از دکمه Δ سرعت دستگاه زیاد می شود. و با دکمه ∇ سرعت کم می شود. میزان درجه سرعت نیز روی نمایشگر نمایش داده می شود. 

در این مدل دستگاه ها تنظیم عمق سوزن از روی هندپیس و با چرخاندن سر قلم براحتی انجام می شود. 

در استفاده از دستگاه تاتو برای تکنیک میکرونیدلینک تنها کافی است کارتریج مخصوص را روی هندپیس قرار دهید. 

1 دیدگاه برای “دستگاه تاتو تبلت دار شارمنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 × شش =

برو به واتس آپ
1
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم ؟