مفهوم تاتو پروانه در فرهنگ های مختلف

تاتو پروانه

طرح تاتو پروانه یکی از جذاب ترین و زنانه ترین طرح های خال کوبی امروزی است. خال کوبی های پروانه ای در اشکال، اندازه ها و رنگ های مختلف، از چند رنگ گرفته تا بیش از یک رنگ اجرا می شوند.

تاتو آبرنگی پروانه ای

مفهوم تاتو پروانه

بهترین قسمت های بدن برای این تاتوها روی بازو، شانه، باسن، پا و البته کمر است. تاتو پروانه نمادی از زیبایی درونی فردی است که آنها را تاتو کرده است.

تاتو سه بعدی پروانه ای

پروانه واقعی دچار دگرگونی های زیادی می شود و در ابتدا یک كرم زشت و كوچك است که به یك پروانه زیبا تبدیل می شود. می توان از این تاتو استفاده کرد تا تحول خود را از یک خانم جوان به یک زن بالغ نشان داد. خال کوبی های پروانه ای می توانند نشان دهنده تغییر در شخصیت یا رشد افراد نیز باشند.

تاتو پروانه برای زنان

این سبک تاتو همچنین نشان دهنده زندگی و مرگ یا تولد دوباره است. پروانه موجودی با روحیه آزاد است که می تواند به مردم القا کند تا در زندگی خود روحیه آزاد داشته باشند.

معانی تاتو پروانه در فرهنگ های مختلف

دگردیسی یک پروانه داستان ها و اسطوره های بسیاری را برانگیخته است که مردم می توانند در زندگی خودشان آن ها را بکار گیرند.

در آلمان، خال کوبی های پروانه ای نماد تولد هستند.

تاتو پروانه ای رنگانگ

این طرح تاتو در فرهنگ چین نمادی از تولد دوباره است.

مایاها سابقاً پروانه ها را به عنوان روح های مرده توصیف کرده اند چون دگردیسی یک پروانه یکی از بزرگترین رازهای طبیعت است.

نکته جالب اینجاست که تاتو پروانه همیشه به عنوان یک خال کوبی زنانه دیده نشده است. در ژاپن باستان، پروانه نمادی قوی در میان سامورایی ها بوده است.

پروانه نماد جنگ و سمبل آتش در بین مردم مکزیک و امپراطوران روم باستان بوده است.

در نهایت طرح پروانه یکی از بهترین گزینه ها برای شخصی است که به تازگی تحول بزرگی را پشت سر گذاشته است و دوست دارد آن را روی بدنش با تاتو ثبت کند.

تجهیزات مورد نیاز برای اجرای تاتو پروانه

اجرای تاتو پروانه با جزئیات و ریزه‌کاری‌هایش نیاز به داشتن دستگاه تاتو حرفه‌ای همچون انواع گان و یا پن دارد. بخصوص در طرح‌های سه بعدی بایستی با انواع سوزن پن مخصوص شیدینگ و سایه‌زنی طرح را اجرا کرد.

دستگاه تاتو پن ابل مخصوص تاتو صورت و بدن

داشتن رنگ‌های مخصوص تاتو بدن اورجینال بویژه در طرح‌های آبرنگی بسیار ضروری است و همانگونه که می‌دانیم رنگ‌ تاتو ورد فیمس آمریکا بهترین رنگ مخصوص تاتو بدن است.

رنگ تاتو ورد فیمس مستر مایک رد

ورد فیمس رنگی پایه آب، ریز مولکول و با کاشت رنگ سریع و ماندگاری بالاست. هیچگونه اثر آلرژی‌زایی نیز برای این رنگ به ثبت نرسیده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج + = 8

برو به واتس آپ
1
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم ؟