بی حسی یخی بی ال (BL)

مقدمه: 

آستانه درد در برخی افراد بسیار بسیار پایین است. این مسئله دلایل مختلفی دارد. و غالبا بخاطر مصرف داروهای خاص و یا سیستم عصبی حساس بروز می کند. و حتی در صورت استفاده از پمادهای بی حسی قوی قبل از کار مثل عقرب، باز هم نیاز به استفاده از بی حسی حین کار دارند. بی حسی یخی بی ال (BL) یکی از بهترین بی حسی های یخی (آیس) برای حین کار تاتو و میکروپیگمنتیشن است. بی ال محصول کشور چین است.

همان طور که در مورد بی حسی های عقرب و جیلانگ نیز توضیح دادیم. قوی ترین بی حسی ها محصول کشور چین هستند.

 

 

مزایای بی حسی یخی بی ال (BL):

  • مخصوص بی حسی حین کار است.
  • ۱۸ میلی لیتر حجم دارند.
  • بسیار سریع موضع را بی حس می کند (تنها ۵ دقیقه زمان می خواهد).
  • برای بی حسی حین کار هاشور ابرو، قاب ابرو، سایه ابرو، خط لب، رژ لب، خط چشم و تاتو بدن کاربرد دارد.
  • بخاطر فرمولاسیون ویژه اش هیچ گونه تاثیری روی تناژ رنگ نمی گذارند.

 

نکته:

برای بی حسی حین کار تاتو و میکروپیگمنتیشن خط چشم و بن مژه، کافی است با میکروبراش مقداری از بی حسی را روی خط چشم بکشید. کاور کنید. دقت کنید به هیچ عنوان مواد داخل چشم نرود. و هیچ گاه مستقیما بی حسی را روی پلک نریزید.

 

 

معایب بی حسی یخی بی ال (BL):
  • این محصول هیچ تاثیری برای بی حسی قبل از کار تاتو و میکروپیگمنتیشن ندارد. و تنها برای حین کار که پوست با سوزن خراش برداشته موثر می باشد.
  • این بی حسی ها معروف به بی حسی یخی (آیس) هستند. یعنی در دمای پایین (زیر ۵ درجه سانتی گراد) دو فاز مایع و بلورهای یخی دارند. اگر هوا سرد باشد ممکن است کاملا منجمد شوند. در این حالت هیچ جای نگرانی وجود ندارد. کافی است ظرف را بین دستتان نگه دارید. بلورهای یخ آب می شوند. اما هیچ گاه ظرف را داخل آب جوش یا روی حرارت و شعله قرار ندهید. چون خاصیت بی حس کنندگی اش را از دست می دهد.

 

طریقه ی استفاده از بی حسی یخی بی ال (BL):

یک قطره روی موضع موردنظر بریزید. (بجز چشم که توضیح داده شد). به آرامی کمی ماساژ دهید. با سلفون کاور کنید. ۵ دقیقه زمان بدهید. سپس آن را پاک کنید. با خیال راحت به کارتان ادامه دهید! 🙂 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× چهار = 20

برو به واتس آپ
1
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم ؟