۸ طرح برتر و جدید تاتو مچ پا

تاتو مچ پا

دختران خوش سلیقه علاقه ی خاصی به تاتو مچ پا دارند. مچ پا قسمت زیبایی از بدن یک زن برای طراحی زنانه است. از آنجایی که بخش کوچکی از بدن است، باید یک طرح کوچک برایش انتخاب کرد!

خوبی های مچ پا برای تاتو زدن این است که پوشش تاتو آن سخت نیست، درد کمی دارد و مثل معده و ران با چاق و لاغر شدن خیلی تغییر شکل نمی دهد. در این مقاله جذاب چند ایده جدید و جالب برای تاتو در این ناحیه پیشنهاد کرده‌ایم.

زیباترین طرح های پیشنهادی برای تاتو مچ پا

۱- گل ها

گل ها گزینه مناسبی برای مچ پا هستند. آنقدر طرح انواع مختلف گل وجود دارد که انتخاب طرحی باب دل و سلیقه کار سختی است! این طرح ها را می توان در انواع سایزهای مختلف اجرا کرد.

در بین طرح های مختلف، گل های مروارید و گل ختمی برای مچ پا عالی هستند. حتی می توانید بجای یک طرح آبرنگی، طرحی کاملاً مشکی انتخاب کنید. بعضی از طرح ها خیلی ظریف هستند و بعضی دیگر کمی پهن تر هستند.

تاتو گل برای مچ پا

۲- پروانه ها

پروانه ها انتخابی مناسب برای هر قسمت از بدن هستند. چون سایز کوچکی دارند برای مچ پا هم انتخاب زیبایی هستند. طرح های پروانه را می توان در هر شکل و سبکی اجرا کرد.

می توان آن ها را با گل و ستاره و… ترکیب کرد. علاوه بر کوچک و زیبا بودن، از پروانه ها می توان برای نشان دادن یک شروع جدید و یا یک نقل و انتقال فیزیکی، روحی و عاطفی در زندگی استفاده کرد!

تاتو پروانه برای مچ پا

۳- پرندگان و زنبورها

همه جاندارانی که قادر به پرواز کردن هستند، همیشه جذابیت های خاصی دارند. از آنجا که پرندگان اغلب کوچک و رنگارنگ هستند، گزینه خوبی برای تاتو مچ پا هستند. حتما می پرسید کدام پرنده برای مچ پا زیباتر است؟

جواب این است؛ هر پرنده ای را که بیشتر دوست دارید!

پرندگان برای تاتو مچ پا

زنبورها کوچکتر هستند و برای دادن جلوه ای زیباتر می توان آن ها را با گل ترکیب کرد.

زنبورها برای تاتو مچ پا

۴- فانتزی

تاتو های فانتزی شامل موارد مختلفی است مثل جن، پری دریایی، شبح، غول، دیو و حتی اژدها! هر چیزی که اسطوره ای یا جادویی باشد، برای تاتو فانتزی مچ پا مناسب است.

بین موارد گفته شده، پری ها و فرشتگان  محبوبیت زیادی دارند، چون هم زیبا هستند و هم کوچک و دوست داشتنی 🙂

تاتوهای فانتزی برای مچ پا

۵- نوشته

نوشته هم طرحی عالی برای مچ پا است. تاتوهایی که فقط یک کلمه ی بامعنا دارند بسیار خاص هستند، چون زیاد جاگیر نیستند و می توانند جذابیت ویژه‌ای داشته باشند.

به این عکس نگاه کنید، زیبا نیست؟!

نوشته ها برای تاتوی مچ پا

۶- قلب ها و ستاره ها

قلب ها یا ستاره ها نیز پا مناسب و زیبا هستند و می توانید در طرح های بسیار زیادی از آن ها استفاده کنید. حتی می توانید قلب ها و ستاره ها را با هم ترکیب کنید یا آنها را با عناصر دیگر همراه کنید و شگفت‌انگیز به نظر برسید!

ستاره ها برای تاتوی مچ پا

۷- قبیله ای

مردان در قبایل مختلف با مچ پاهای قوی و عضلانی، علاقه خاصی به تاتو داشته اند. ولی مچ پای ظریف و زنانه هم برای این گونه تاتوها واقعا زیباست!

طرح های قبیله ای برای تاتوی مچ پا

۸- پر

پرها شگفت انگیز هستند! به طبیعت و ایده پرواز مربوط‌‌ اند و حس غریب و جادویی به فرد می دهند. با این عنصر ملکوتی، مچ پا مکانی عالی برای تاتو آن است!

تاتوهای پر برای مچ پا

نتیجه گیری:

جدیدترین و زیباترین طرح های تاتو برای مچ پا شامل؛ گل ها، پروانه ها، پرندگان و زنبورها، تاتوهای فانتزی، قلب و ستاره، پر، تاتوهای قبیله ای و نوشته های مختلف است. طرح های مختلفی برای هر یک وجود دارد. برای دانلود مجموعه کامل طرح های تاتو با حدود ۵۰۰ طرح زیبا و جذاب اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 3 = ده

برو به واتس آپ
1
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم ؟