نقاط دردناک تاتو بدن

از قدیم گفتن خوشگلی دردسر داره! این ضرب المثل بویژه برای تاتو بدن مصداق دارد. در فرایند تاتو، توسط یک دستگاه مکانیکی سوزن به داخل پوست وارد می شود. و رنگ زیر پوست تزریق می شود. از آنجا که آستانه درد در افراد مختلف متفاوت است. ممکن است تحمل درد در برخی نقاط مشکل تر باشد. در این مقاله نقاط دردناک تاتو طبق نظر تاتو آرتیست های برجسته بررسی می شود.

 

تاتوی دردناک روی دنده ها

 

نقاط دردناک تاتو طبق نظر تاتو آرتیست ها: 

به گفته ی کری از مرکز تاتو نیولند؛ تعیین دقیق دردناک ترین نقاط برای تاتو دشوار است. چون آستانه درد برای افراد مختلف بسیار متفاوت است. کری عنوان کرد ” این درد به عوامل زیادی بستگی دارد” . مثلا اینکه در روز تاتو چه حس و حالی دارید؟ آیا آنفلوآنزا دارید؟ یا فقط احساس خستگی و بی حالی می کنید؟ چه سبک تاتویی را انتخاب کرده اید و … . چون برای سبک های مختلف فشارهای متفاوتی روی پوست وارد می شود. و درد نیز طبیعتا متفاوت خواهد بود. 

به گفته کری همه خالکوبی ها و تاتوها درد دارند. اما در برخی نقاط این حس شدیدتر می شود. نطر تاتو آرتیست های مختلف در این مورد متفاوت است. حتی تاتو آرتیست هایی که در یک مرکز کار می کنند.

تاتوی دردناک گردن

 

اکثر آنها عنوان کرده اند که دنده ها، آرنج، مچ پا و همچنین قسمت داخلی بازو و آرنج جزء مناطق دردناک هستند. به نظر کری، تاتو روی استخوان کشکک، مچ پا و جناغ سینه بسیار دردناک است. البته به این معنا نیست که تاتو دیگر نقاط بدن دردناک نیست!

به نظر داو از مرکز تاتو غرب لندن، سر و بعد از آن جناغ سینه و دنده ها دردناک ترین نقاط تاتو هستند.

تاتوی دردناک روی قفسه سینه

 

حتما بخوانید  10 تاتوی عجیب و غریب معروف به هلیکس

در مقاله ای که در مجله اینک چاپ شده است. عنوان شده که برخی عوامل درد تاتو را کم می کنند. مثل نوشیدن آب و یا صحبت کردن و پرت کردن حواس حین تاتو. اما واقعیت این است که تاتو هیچ گاه بدون درد نخواهد بود.

 

نتیجه گیری:

طبق نظر تاتو آرتیست ها به طور کلی؛ دنده ها، آرنج، مچ پا، قسمت داخلی بازو، قسمت داخلی آرنج، استخوان کشکک، سر و جناغ سینه نقاط دردناک تاتو بدن هستند. 

 

منبع: indipendent

    دیدگاه ها

    ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


    − پنج = 1