رنگ تاتو ورد فیمس

رنگ تاتو وردفیمس محصول کشور آمریکاست و پایه آب دارد. تناژ رنگ های بسیار وسیعی دارد. بیشترین کاربردش در تاتوی لب و بدن می باشد. رنگ های بسیار زیبا و زنده ای روی پوست بجا می گذارد. ماندگارترین رنگ برای تاتوی خط لب و رژ لب می باشد. جهت اطمینان از اورجینال بودن محصول می توانید بارکد رنگ را از طریق پیج اینستاگرام شرکت وردفیمس پیگیری کنید.

 

لوگوی رنگ تاتو وردفیمس

 

محدوده ی جغرافیایی کشورهای وارد کننده رنگ اورجینال وردفیمس بسیار وسیع است. طبق نقشه می توانید این محدوده را ملاحظه کنید. همانطوری که در شکل می بینید واردکننده عمده این رنگ کشورهای اروپایی هستند. 

 

محدوده جغرافیایی کشورهای وارد کننده رنگ تاتو وردفیمس

 

رنگ های اورجینال وردفیمس دارای شناسنامه رنگ می باشند. که زیر برچسب رویی قرار دارد. البته رنگ های فیک نیز متاسفانه شناسنامه دار شده اند! و ملاک تشخیص اورجینال بودن به این شناسنامه نیست.

تنوع بالای رنگ تاتو وردفیمس در طیف قرمز و صورتی این برند را از سایر برندهای دیگر متمایز ساخته است. و یکی از محبوب ترین رنگ ها نزد تاتو آرتیست ها می باشد. 

 

نکته مهم برای استفاده از رنگ تاتو وردفیمس: 

در شناسنامه رنگ تاکید شده است که از این رنگ در ناحیه اطراف چشم استفاده نشود. پس دقت کنید که برای خط چشم از این رنگ استفاده نکنید. چون پخش رنگ می دهد. همچنین دقت کنید از این رنگ به تنهایی برای تکنیک میکروبلیدینگ استفاده نکنید. با اینکه ماندگاری بسیار بالایی دارد. اما در زیر پوست پخش رنگ می دهد. و میکروبلیدینگ شبیه به سایه ابرو می شود. نتیجه نهایی نیز عدم رضایت مشتری است!!! 

برای میکروبلیدینگ می توانید از ترکیب دو تا سه قطره رنگ تاتو وردفیمس با رنگ جامد چیک فلاورز استفاده کنید. به عنوان مثال، برای رنگ جامد دارک براون و مدیم بروان چیک از ترکیب رنگ ایندین اینک وردفیمس استفاده کنید.

 

حتما بخوانید  رنگ تاتو مشکی چیک

تناژ رنگ های تاتو وردفیمس:

رنگ وردفیمس، شامل انواع رنگ های مخصوص تاتوی رژ لب، خط لب، ابرو، قاب، سایه، هاشورهای سه بعدی، رنگ های تاتو بدن، رنگ های کامو و بژ می باشد. 

 

مجموعه ای از رنگ های پرطرفدار وردفیمس مخصوص تاتوی لب در زیر ارائه شده است؛ 

 

رنگ تاتووردفیمس - مارس سند رد

رنگ تاتو وردفیمس - مستر مایک رد

رنگ تاتو وردفیمس - ناپاولی

رنگ تاتو وردفیمس - پرنس آلبرت پینک

 

 

شماره تماس جهت سفارش: 

۰۹۱۰۱۶۶۷۲۹۶ – ۰۹۳۸۹۰۸۱۸۶۵

 

 

    دیدگاه ها

    ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


    8 − = هفت